Nasze przedszkole

Nasze przedszkole jest jedynym przedszkolem w dzielnicy zatorze, oferując wykwalifikowaną, kompetentną i otwartą na nowości kadrę pedagogiczną, sympatycznych pracowników administracyjno – obsługowych, dobrze wyposażone i bezpieczne sale zabaw.

Budynek przedszkola położony jest w pięknym zadrzewionym ogrodzie z oddzielającą go od pobliskich ulic zieloną” ścianą krzewów”. Teren jest spokojny i bezpieczny. Jest to jeden z wielu atutów, którym kierują się rodzice, dokonując wyboru naszego przedszkola.

Efekty pracy naszego przedszkola, opieki, przebieg procesu wychowania i edukacji oraz zarządzanie tworzą image naszej placówki w środowisku, dzięki czemu mamy stałe zapotrzebowanie na dzieci.

Godziny pracy placówki 6.00-16.30

Dyrektor: Beata Suchta

Rodzaj oddziałów z podziałem na przedział wiekowy oraz godziny funkcjonowania:

3-4 latki,  4-5 latki,  5– latki,  6-latki

Inne informacje dotyczące zajęć opiekuńczo-wychowawczych:

W przedszkolu prowadzone są zajęcia adaptacyjne, zajęcia otwarte oraz zajęcia koleżeńskie celem wymiany doświadczeń. Przedszkole posiada ogólnopolski Certyfikat „Partnerskie Przedszkole”. Placówka posiada bogatą ofertę współpracy ze środowiskiem lokalnym. Dysponuje bogatą bazą dydaktyczną. Dziećmi zajmuje się wykwalifikowana kadra pedagogiczna.