UWAGA-KONKURS-UWAGA

Utworzono: 05-10-2021

Regulamin przedszkolnego konkursu plastyczno-konstrukcyjnego „Jesienne Eko-cudaki”

Cele konkursu:

- kształcenie wyobraźni twórczej

- rozwój umiejętności plastycznych, technicznych, konstrukcyjnych

- pobudzenie zainteresowań światem przyrody

- stworzenie możliwości podejmowania wspólnych działań twórczych rodziców i dzieci

- wzmacnianie więzi rodzinnych

Zadania konkursowym:

- wykonanie dowolne wybranych postaci z materiału przyrodniczego – darów jesieni

Uczestnicy:

- dzieci wszystkich grup przedszkolnych 3-6 lat wraz z rodzicami

Uczestnictwo dziecka w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Organizator konkursu: Przedszkole nr 10 w Lęborku

Osoby odpowiedzialne: Alicja Gac, Emilia Lewandowska

Regulamin konkursu:

1. Prace powinny zostać przygotowane w całości z darów jesieni (np. warzywa, owoce, kasztany, żołędzie, orzechy, jarzębina, liście itp.) lub/i materiałów ekologicznych.
  2. Rozmiar pracy dowolny
  3. Format pracy przestrzenna
  4. Jedno dziecko może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę, do której należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora, wiek dziecka, grupa
  5. Prace konkursowe należy złożyć do 13.10.2021r. do nauczycielek grup.
  6. Oceny zgłoszonych prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora konkursu. Prace zostaną poddane ocenie według kryteriów inwencja twórcza wykonującego, ogólny wyraz artystyczny, pomysłowość, estetyka wykonania, zgodność tematu z regulaminem.
  7. Dla każdego dziecka biorącego udział w konkursie przewidziane są dyplomy oraz drobne upominki.
  8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19.10.2021r. podczas wycieczki do Drętowa.

Wszystkim uczestnikom życzymy twórczych pomysłów oraz radości w tworzenia.

UWAGA-KONKURS-UWAGA