"Rodzinne kolędowanie" - czekamy na zgłoszenia

Utworzono: 01-12-2020

Aby tradycji stało się zadość, w tym roku również ogłaszamy konkurs pt. "Rodzinne kolędowanie". Niestety sytuacja, jaka obecnie jest, nie pozwala nam aby zaprosić Państwa do przedszkola. Prosimy zatem, abyście nagrali w domu filmik jak wspólnie śpiewacie kolędę. Ze względu na to, że wszystkie filmiki chcemy połączyć w całość, aby Wam zaprezentować  jeden wspólny, musimy umieścić go na YouTube. Na naszej stronie niestety nie możemy go wstawić z powodu wielkości tego pliku. Dlatego też bardzo prosimy o dołączenie zgody na wizerunek Wasz oraz dzieci. Regulamin oraz zgody dostępne są poniżej w plikach (jeśli nie będziecie mieli Państwo możliwości wydrukowania prosimy o kontakt z wychowawcami grup - pomogą :-).

Czekamy na Wasze zgłoszenia !!!!

"Rodzinne kolędowanie" - czekamy na zgłoszenia