#"Razem na Święta"

Utworzono: 22-12-2020

W akcję "Razem na Święta" włączyła się cała społeczność przedszkola i Rodzice. Działania jakie wspólnie podjęliśmy miały przede wszystkim pomóc drugiej osobie, jak również sprawić komuś radość.

Zaczęliśmy od wykonania skrzatów na rzecz chorej dziewczynki Laury ( rodzice licytowali wykonane przez nas skrzaty, a pieniążki zostały przeznaczone na leczenie dziewczynki ).

Kolejnym zadaniem było pieczenie przez rodziców pierników, które zostały sprzedane na Kiermaszu Mikołajkowym - również na rzecz chorej Laury.

By sprawić innym radość wysłaliśmy życzenia świąteczne do zaprzyjaźnionych przedszkoli i szkół.

Ostatnim zadaniem było Rodzinne Kolędowanie. Rodziny nagrały filmiki, jak śpiewają kolędy w swoich domach.

Z całego serca dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w akcję !

#"Razem na Święta"