Podsumowanie Miejskiego Przeglądu Jasełek

Utworzono: 07-02-2022

4 lutego odbyło się podsumowanie Miejskiego Przeglądu Jasełek Lębork 2022. Był to już XVII przegląd. W tym roku dzieci zaprezentowały się w formie online. Nasza grupa starszaków przedstawiła przepiękne "Zwiastowanie". Komisja konkursowa obejrzała łącznie kilkanaście występów i przyznała nagrody. Podsumowanie odbyło się w Domu Parafialnym, a poprowadził je o. Robert Wołyniec - proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła. Zwrócił On uwagę na zaangażowanie wszystkich występujących dzieci, na autentyczność, stroje, tańce i muzykę. Docenił również ogrom pracy Pań, które przygotowały dzieci. Gościem spotkania był p. Witold Namyślak - burmistrz Miasta Lęborka, który przekazał na ręce p. dyrektor nagrodę dla naszych dzieci.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym starszakom !!!

Podsumowanie Miejskiego Przeglądu Jasełek