Nabór - "Szkoła Dla Rodziców" III 2023 PCPR Lębork

Utworzono: 13-01-2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku informuje, iż ruszył nabór na:

Warsztaty Umiejętności Rodzicielskich – „Szkoła dla Rodziców”
w ramach projektu

pn. Centrum Usług Społecznych w Powiecie Lęborskim współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 06. Integracja, Działanie 06.02. Usługi Społeczne, 06.02.02. Rozwój usług społecznych.

Warsztaty skierowane są do mieszkańców Powiatu Lęborskiego, rodzin mających trudności opiekuńczo-wychowawcze i potrzebujących wsparcia w procesie wychowawczym. Zajęcia mają na celu zwiększenie umiejętności wychowawczych rodziców, aby zapobiegać lub minimalizować wystąpieniu zachowań problemowych u dzieci i młodzieży.

Rekrutację uczestników prowadzi tut. jednostka - zajęcia

w okresie od marca 2023r. do kwietnia 2023r.  odbywać się będą w nowej siedzibie jednostki
na ul. Okrzei 15 w Lęborku, w formie spotkań grupowych w godzinach popołudniowych.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji o możliwości skorzystania z proponowanej bezpłatnej formy wsparcia (możliwość zwrotu kosztów dojazdów) i kierowanie zainteresowanych osób do naszej jednostki w dni robocze w godzinach 7:30-15:30, budynek Starostwa Powiatowego
w Lęborku, ul. Czołgistów 5, II piętro pokój 233
do dnia 23.01.2023.