Konkurs literacko - plastyczny " Moja książeczka"

Utworzono: 31-03-2023

Jednym z zadań w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa był konkurs literacko - plastyczny na własną książeczkę. Dzieci wspólnie z rodzicami tworzyły autorskie książeczki w domach. Na konkurs wpłynęło 15 książeczek. Wszystkie są wyjątkowe !  O różnorodnej tematyce. Są  książki o kosmosie, zwierzętach, bezpieczeństwie, ekologii, gospodarstwie i wiele innych. Każda z nich obfituje w przepiękne teksty i niesamowite ilustracje. Dlatego też komisja konkursowa nie  przyznała miejsc w konkursie.

Podsumowanie konkursu odbyło się 31.03.2023 r. Data nie przypadkowa. 2 kwietnia bowiem obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci ( dzień urodzin Hansa Christiana Andersena). Podczas podsumowania konkursu rodzice wraz z dziećmi czytali swoje książeczki.

Nagrody otrzymały następujące dzieci :

Karolina Sawa

Lena Majko

Dorian Reszke

Oliwia Marecka

Konstanty Sierzputowski

Tymek Pałys

Lena Wenig

Kornelia Leyk

Mikołaj Kuczyński

Bruno Goitowski

Wojtek Rubaszka

Olaf Bukowski

Marcelina Polska

Amelia Jaźwiec

Gabriela Jabłońska

Bardzo serdecznie gratulujemy !

Rodzicom pięknie dziękujemy !

Beata Suchta - dyrektor przedszkola

.