Skocz do głównej treści strony

Gr. I Prima Aprilis

Utworzono: 01-04-2022

Rozwój poczucia humoru u dzieci zaczyna się bardzo wcześnie, gdyż już w 2. r.ż. Warto wiedzieć o tym, iż dzieci z wysokim poczuciem humoru mają wyższą samoocenę i lepiej sobie radzą z problemami. Ważne jest, by pozwolić dzieciom się śmiać i dostarczać im powodów do radości.  Pierwszego kwietnia obchodzony jest prima aprilis, dzień szczególnie związany ze śmiechem i żartami.

Żabki od samego rana doświadczały małych psikusów. W kapcie dzieci była włożona wata (rodzice nieźle się natrudzili aby wsadzić je na stopę), marchewkowe cukierki, jedzenie zupy widelcem oraz parę innych małych żartów. Śmiechu było co niemiara. :-)

Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis
Gr. I Prima Aprilis