Skocz do głównej treści strony

Gr. I 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki

Utworzono: 21-03-2022

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Postanowiliśmy i my symbolicznie wesprzeć znane nam i nieznane osoby z zespołem Downa. Tego dnia przedszkolaki z gr. I  miały na nogach dwie różne skarpetki, każdą innego koloru. Rozmawialiśmy na temat odmienności, niepełnosprawności, tolerancji i akceptacji. Cieszymy się, iż nasze dzieci i ich rodziców cechuje tyle zrozumienia i chęć niesienia pomocy osobom słabszym.

Gr. I 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki
Gr. I 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki
Gr. I 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki
Gr. I 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki
Gr. I 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki
Gr. I 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki
Gr. I 21 marca - Dzień Kolorowej Skarpetki