Funkcjonowanie Przedszkola nr 10 od 14 września 2020

Utworzono: 13-09-2020

Drodzy Rodzice !

Od poniedziałku 14.09. br. wprowadzamy dwie zmiany w funkcjonowaniu przedszkola :

1. Zawieszamy pomiar temperatury na filtrze. Temperatura będzie mierzona jedynie dzieciom, u których będą występować niepokojące objawy.

2. Wprowadzamy relaks poobiedni dla grupy I – dzieci najmłodsze. Relaks odbywał się będzie na leżakach wyposażonych przez rodziców w poduszkę i kocyk, ale bez pościeli i piżamek. Poduszkę i kocyk proszę dostarczyć do przedszkola w podpisanej torbie, najlepiej płóciennej.

Jak informowali Państwa wychowawcy w dniach 15 i 16 września odbędą się zebrania grupowe.

Przed zebraniem  proszę odebrać swoje dzieci z przedszkola i zapewnić im opiekę poza placówką, ponieważ w warunkach reżimu sanitarnego na zebranie może przyjść tylko jedno z rodziców.

Beata Suchta

Funkcjonowanie Przedszkola nr 10 od 14 września 2020