Skocz do głównej treści strony

" Bo czynić dobro, to rzecz piękna.."

Utworzono: 17-11-2023

Szanowni Rodzice !

Dzisiaj podsumowaliśmy zbiórkę rzeczy dla dzieci, które przebywają w szpitalach onkologicznych. Dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać bardzo dużo kolorowanek, przyborów plastycznych, gier planszowych i puzzli. Wszystkie zebrane rzeczy już dziś wyślemy do Fundacji "Gdy liczy się czas". Do paczki dołączamy moc uścisków i pozytywnej energii dla wszystkich chorych dzieci.

 Dzięki tej akcji nasze przedszkole - dzieci, nauczyciele i rodzice dołączyli do grona "Aniołów Dobra". Mamy nadzieję, że wysłane prezenty sprawią, że chore dzieci choć na chwilę zapomną o trudnej rzeczywistości.

W imieniu całej społeczności przedszkolnej pięknie Państwu dziękuję !!!

Beata Suchta - dyrektor

 

" Bo czynić dobro, to rzecz piękna.."
" Bo czynić dobro, to rzecz piękna.."
" Bo czynić dobro, to rzecz piękna.."
" Bo czynić dobro, to rzecz piękna.."
" Bo czynić dobro, to rzecz piękna.."
" Bo czynić dobro, to rzecz piękna.."